Konya Sulama Teknolojileri Fuarı İçin Geri Sayım Başladı…

15.09.2015

KONYA SULAMA TEKNOLOJİLERİ VE BİTKİ BESLEME FUARI 4. Bitki Besleme, Zirai Mücadele, Sulama, Fidancılık, Bahçe Bitkileri, Gübreleme ve Ekipmanları Fuarı kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş tarafından T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı başta olmak üzere, TZOB Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, PANKOBİRLİK, T.C.Konya Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi, KTO – Karatay Üniversitesi, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası ve Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları değerli destek ve işbirlikleri ile Konya Hayvancılık 2015, Konya Tohum Fuarı 2015, ve KET 2015 Fuarı ile eş zamanlı 18 - 21 Şubat 2015 tarihleri arasında KONYA TİCARET ODASI – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Sahip olduğu geniş tarıma elverişli arazisi ile ülkemizin buğday ambarı, tohum üretim merkezi ve tarım sektörünün başkenti Konya’da, birbirini tamamlayan ihtisas konularına yönelik düzenlenen fuarlar, gerçekleştirilen etkin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri neticesinde 4 gün boyunca yurt içi ve yurt dışından gelecek onbinlerce ziyaretçiyi Konya’da, Tüyap çatısı altında buluşturarak, yeni iş bağlantılarının kurulacağı eşsiz bir platform olacaktır.

Fuarlar, 18-19-20 Şubat 2015 günlerinde 09.30 – 18.00 saatleri arasında 21 Şubat 2015 günü ise 09.30 - 17.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş., sektörün görkemli buluşmasına tüm ilgilileri saygı ile davet eder…

TÜYAP KONYA FUARCILIK A.Ş

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN