GRUP ŞİRKETLERİMİZ

TÜYAP MEDYA

Tüyap MEDYA Kültür, Sanat, Yayıncılık, İletişim, Reklam, Turizm ve Fuar Destek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, 25 kişilik kadrosuyla Tüyap Grup Şirketleri ve bu şirketlerin organize ettiği fuarlara tam hizmet veren bir reklam ajansıdır. Bununla birlikte Tüyap Fuarcılık grubunun tüm medya satın almalarını gerçekleştirir.

Turizm faaliyetleri kapsamında 5 yıldızlı Tüyap Palas Fuar Otelini de bünyesinde barındırmaktadır.

TÜYAP PALAS

5 Yıldızlı Hizmet, 5 Yıldızlı Ziyafet, 5 Yıldızlı Konfor

120.000 metre kare kapalı alana sahip Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi içinde yer alan, bölgenin en büyük ve ilk fuar oteli olan TÜYAP PALAS göl ve deniz manzaralı deluxe & süit odaları ile aynı anda 520 kişiye ev sahipliği yapabiliyor.

"Mükellef Kahvaltı ve Kaliteli Uyku" ilkesinin temel alındığı 5 yıldızlı, 260 odalı otelin Türk ve Dünya Mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu tüm yiyecek, içecek ve dinlenme noktalarında, misafirler otel genelinde benimsenmiş mükemmel hizmet anlayışı ve otel dışına çıkmadan doğrudan fuar alanına geçiş imkanı sayesinde "Çalışırken Dinlenebilmenin Konfor ve Kolaylığını" bir arada yaşayabiliyor. 2016 yılı itibariyle hizmete alınacak ek 140 oda ile birlikte oda kapasitesini 400'e çıkaracak olan Tüyap Palas, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve deneyimli ekibi ile misafirlerini ağırlıyor.

Hava limanına sadece 19 km mesafede yer alan otelde misafirlerin ücretsiz olarak faydalanabileceği sauna, fitness, açık & kapalı dinlenme havuzu, jakuzi ve buhar odası bulunuyor. Uygulanan masaj çeşitleri ile Tüyap Palas misafirleri dinlenmenin keyfine varabiliyor. Otel genelinde fiber optik wi-fi hizmeti, 400 araç kapasiteli açık&kapalı otopark , vale hizmeti, business center, concierge, bagaj ve emanet hizmetleri misafirlerin ücretsiz yaralanabileceği diğer hizmetler arasında yer alıyor. Kuru Temizleme ve Çamaşırhane Hizmetleri, Kuaför ve 24 saat oda servisi de misafirlerin hizmetinde.

Tüyap Palas'ta farklı amaç ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet verebilen, tiyatro, sınıf, kokteyl, ziyafet ve workshop düzenlerinde yaklaşık 3000 kişiye ev sahipliği yapabilen, her türlü teknik altyapı ve donanıma sahip, farklı ölçeklerde 28 toplantı salonu bulunuyor. Yakın gelecekte 1000 kişi kapasiteli İstanbul Balo Salonunun da hizmete alınmasıyla birlikte Tüyap Palas hem iş hem de özel yaşama renk katmayı hedefliyor.