Adana_Sera

Adana Sera & Bahçe Fuarı

01 - 05 Kasım 2022
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-11-01 10:00 AM 2022-11-05 06:00 PM Europe/IstanbulAdana Sera & Bahçe Fuarı 15. Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Adana Sera & Bahçe Fuarı 2022 - 15. Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı

Tarımın kalbi Adana’da 35.000 m2’lik alanda hazırlanan bölgemizin en kapsamlı tarım ve sera bahçe fuarları ile atacak. Tarım ve Sera Bahçe fuarlarımızda tarımın her alanında ve bahçecilik ekipmanları konularında ihtiyaç duyulacak her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıklar ziyaretçilerin beğenisine sunulacak;  üretici ile son kullanıcı bir araya getirilecektir.