Avrasya-Ambalaj-Istanbul-FoodTech-Eurasia-PackDays

Avrasya Ambalaj Istanbul ve FoodTech Eurasia - Pack Days

10 - 14 Ekim 2022
Online EtkinlikOnline Etkinlik
Online Etkinlik
Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-10-10 10:00 AM 2022-10-14 06:00 PM Europe/IstanbulAvrasya Ambalaj Istanbul ve FoodTech Eurasia - PACK DAYS

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Online EtkinlikTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Avrasya Ambalaj Istanbul ve FoodTech Eurasia - Pack Days

Ambalaj baskı, oluklu mukavva – kağıt – karton ambalaj üretim ve konverting teknolojileri konusunda faaliyet gösteren katılımcılarımız ve bu konularda satın alma gerçekleştirecek veya distribütörlük arayan ziyaretçilerimiziile Business Connect Programı üzerinden gerçekleşen Pack Days’te online olarak bir araya gelecek. Gıda ve içecek sektörlerinden oluşan yurt içinden ve yurt dışından gelen alıcılar da Pack Days kapsamında; ambalaj ürünleri, ambalaj makineleri, gıda işleme / paketleme makineleri grubundan firmaları bulabilecekler. Alım yapmak veya distribütör olmak isteyen profesyoneller, gıda ve içecek sektörüne hizmet veren katılımcılarımızla buluşabilecekler. Gıda ve içecek dışındaki tüm sektörleri kapsayan “endüstriyel ve tüketici ürünlerine yönelik ambalaj ürünleri, ambalajlama makineleri / otomasyon konularında alım yapmak veya distribütör olmak isteyen yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçiler de yine Pack Days sırasında konusunda uzman katılımcılarımızla buluşabilecekler.