HightexLogo

HIGHTEX 2022

14 - 18 Haziran 2022
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Teknik Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-06-14 10:00 AM 2022-06-18 06:00 PM Europe/IstanbulHightex

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

HIGHTEX 2022 8. Uluslararası Teknik Tekstiler ve Nonwoven Fuarı

ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşen HIGHTEX Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı, Türkiye’nin ve bölgenin konusunda ilk ve tek fuarı olma özelliğini taşıyor. 2005 yılından beri düzenlenmeye devam eden HIGHTEX Fuarı’nda, günümüzün en önemli pazarlarından biri haline gelen; teknik tekstiller ve nonwoven sektörünün son teknolojik yenilikleri sergileniyor.
Sektör profesyonelleri, katılımcı firmalar, basın mensupları ve misafirler ile birlikte, Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın da teknik tekstiller ve nonwoven sektörlerinin en önemli buluşma noktası olan HIGHTEX Fuarı’nda; teknik tekstil ve nonwoven hammaddeleri, ara ve nihai ürünler ile üretim teknolojileri bir arada yer alıyor.