Kafkasya Yapı Logo

Kafkasya Yapı Fuarı 2022

20 - 22 Mayıs 2022
Tiflis / GürcistanTiflis / Gürcistan
Tiflis / Gürcistan
ExpoGeorgia
TAKVİME EKLE2022-05-20 10:00 AM 2022-05-22 06:00 PM Europe/IstanbulKafkasya Yapı 2022 - 26. Uluslararası Yapı ve Yapı Teknolojileri Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tiflis / GürcistanTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Kafkasya Yapı 2022 - 26. Uluslararası Yapı ve Yapı Teknolojileri Fuarı

Caucasus Build, ülkedeki ve tüm Kafkas bölgesindeki en büyük ve en popüler endüstriyel etkinliklerden biridir. Etkinlik, inşaat malzemeleri, makine, teknoloji ve hizmet sağlayıcıları için Gürcü ve Kafkas inşaat şirketleri, geliştiriciler, mimarlar, devlet temsilcileri ve sektörün diğer önemli oyuncuları ile tanışmak, değerli bilgi alışverişinde bulunmak ve anlaşmalar yapmak için ideal bir fırsat sunuyor. Fuar, inovasyonun yerel pazarlara daha hızlı ulaşmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Uluslararası ve yerel şirketlere, alıcılarla buluşmaları ve verimli ortaklıklar kurmaları için etkin tedarik zinciri organize etmeleri ve karşılıklı fayda ve iş büyümesi elde etmeleri için bir platform sunar.