Kayseri İnşaat Logo

Kayseri İnşaat Fuarı

13 - 17 Eylül 2021
Tüyap Kayseri Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Kayseri Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Kayseri Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TAKVİME EKLE2021-09-13 10:00 AM 2021-09-17 06:00 PM Europe/IstanbulKayseri İnşaat Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Kayseri Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Kayseri İnşaat Fuarı - Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Elektrik Sistemleri, Malzemeleri ve Otomasyon, Asansör, İş ve İnşaat Makineleri, Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat Malzemeleri Fuarı

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (OSB), Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve KOSGEB'in destekleri ile hazırlanan KAYSERİ İNŞAAT FUARI 13 - 17 Eylül 2021 tarihleri arasında Kayseri OSB - TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.