450x450-KONMAK.jpg

Konmak Fuarı

08 - 11 Mayıs 2024
Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar MerkeziKonya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2024-05-08 10:00 AM 2024-05-11 06:00 PM Europe/IstanbulKONMAK Konya Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri FuarıKonya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Konmak Konya Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri Fuarı (Hidrolik ve Pnömatik Özel Bölümü)

2024 yılında Konya Makine Teknolojileri çatısı altında gerçekleştirilecek olan KONMAK Fuarı katılımcılarına ve ziyaretçilerine değer katmaya devam edecek. Metal işleme, makine imalat, CAD/CAM, kaynak ve takım tezgahları gibi makine sektörünün çeşitli branşlarından ürünlerin sergileneceği Konmak’ta buluşuyoruz. İş ilişkilerinizi geliştirip yeni değerlere ve paydaşlara ulaşırken makine sektöründeki yeni ürün, çözüm ve inovasyonları gerek sergilemek gerekse takip etmek için Konya Makine Teknolojileri Fuarları’nda yerinizi almaya hazır mısınız? Yeni nesil fuarcılık hizmetlerimizle işinizi geliştirecek çözümler Tüyap Konya’da.