maktek_konya

MAKTEK KONYA

08 - 11 Nisan 2021
Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2021-04-08 10:00 AM 2021-04-11 06:00 PM Europe/IstanbulMAKTEK KONYA

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi TÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

MAKTEK KONYA Takım Tezgahları Metal-Sac İşleme Makineleri, Tutucular-Kesici Takımlar, Kalite Kontrol-Ölçüm Sistemleri, CAD-CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının Anadolu bölgesindeki en önemli üreticileri, 8 - 11 Nisan 2021 tarihleri arasında Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek Maktek Konya Fuarı'nda ikinci kez buluşacak. Fuarda takım tezgahları, metal - sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer alacak.