Samsun İnşaat

Samsun İnşaat 2022 Fuarı

12 - 15 Mayıs 2022
Tüyap Samsun Fair and Congress CenterTüyap Samsun Fair and Congress Center
Tüyap Samsun Fair and Congress Center
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-05-12 10:00 AM 2022-05-15 06:00 PM Europe/IstanbulSamsun İnşaat 2022

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Samsun Fair and Congress CenterTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Samsun İnşaat 2022 6. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Asansör, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı

Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası), Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri ve iş birlikleri ile hazırlanan Samsun İnşaat 2022  12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında sektör ilgililerini Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi çatısı altında bir araya getirerek, sektörün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.