Adana-Beauty-Logo

Start Beauty Çukurova Expo

17 - 20 Kasım 2022
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Start Fuarcılık
TAKVİME EKLE2022-11-17 10:00 AM 2022-11-20 06:00 PM Europe/IstanbulStart Beauty Çukurova Expo 4. Adana Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Start Beauty Çukurova Expo 4. Adana Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı

Güzellik, kuaför, kişisel bakım ve kozmetik sektörünün tüm lider markalarını tek çatı altında buluşturan fuarda; katılımcılarımızın hedef kitlelerine yeni teknolojik cihazları, en trend ürünleri ve hizmetleri aynı anda karşılaştırma fırsatı sağlıyor.
Start Beauty Çukurova Expo 4. Adana Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı 17-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde.