2. Boru, Profil, Tel, Çelik Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı

TUBE & STEEL İSTANBUL

02 - 05 Haziran 2021
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TAKVİME EKLE2021-06-02 10:00 AM 2021-06-05 06:00 PM Europe/IstanbulTUBE & STEEL İSTANBUL 2. Boru, Profil, Tel, Çelik Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

TUBE & STEEL İSTANBUL - 2. Boru, Profil, Tel, Çelik Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuarı

Boru, Profil, Tel, Çelik sektörlerinin bir araya gelerek güç birliği yaptığı Tube&Steel İstanbul Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından ÇEBİD-Çelik Boru İmalatçıları Derneği, Çelik Federasyonu, Çelik Dış Ticaret Derneği, YİSAD-Yassı Çelik İthalat İhracat ve Sanayicileri Derneği, Turkish Steel-Çelik İhracatçıları Birliği, TUCSA-Türk Yapısal Çelik Derneği ve SteelOrbis iş birliği ile 2 - 5 Haziran 2021 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi / Büyükçekmece'de düzenlenecektir.