Windo Kyiv Logo

Windo Kyiv

06 - 08 Eylül 2022
Kiev / UkraineKiev / Ukraine
Kiev / Ukraine
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-09-06 10:00 AM 2022-09-08 06:00 PM Europe/IstanbulWindo Kyiv 2022 Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam ve Ekipman Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Kiev / UkraineTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Windo Kyiv, Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam ve Ekipman Fuarı

İnşaat alanında ciddi büyüme potansiyeline sahip Ukrayna, Polonya, Romanya, Macaristan, Moldova, Belarus, Slovakya gibi pazarlara erişim anlamında kilit bir noktada bulunan Kiev’de TÜYAP tarafından organize edilen Windo Kyiv Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam ve Ekipman Fuarı 2022 yılının Eylül ayında Kyiv Expo Plaza Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşacak.