GRUP ŞİRKETLERİMİZ

REED TÜYAP FUARCILIK

Reed Exhibitions 30 ülkede hazırladığı 500’ü aşkın etkinlik ile dünyanın lider fuar organizatörüdür. 2018 yılı itibariyle Reed Exhibitions dünyanın her tarafından 7 milyon aktif etkinlik katılımcısını bir araya getirmiş ve milyarlarca dolarlık iş hacmi yaratmıştır.
Günümüzde Amerika kıtası, Avrupa, Ortadoğu, Asya Pasifik ve Afrika ‘da yapılan Reed Exhbitions etkinlikleri 38 tam donanımlı ofis tarafından düzenlenmektedir.
 
Dünyanın önde gelen yayıncı ve bilgi tedarikçisi ve FTSE 100’e üye bir kuruluş olan RLX Group’un bir bölümü olan REED Exhibitions hazırladığı ihtisas ve tüketici fuarları ile 43 sektöre hizmet vermektedir.
 
Tüyap Fuarcılık kuruluşundan 2018 yılının sonuna kadar hazırladığı 1.700 yurt içi ve 39 ülkede 189 yurtdışı fuar ile 125 ülkeden 316.315 firmaya hizmet vermiş ve 211 ülkeden 60.263.263 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.
 
Avrasya bölgesinde bir güç olan TÜYAP ile dünyada küresel bir güç haline gelmiş REED Exhibitions’ın yolları 1 Haziran 2012 tarihinde kesişti ve  2 büyük güç arasında Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.  adı altında bir şirket kuruldu.
 
Bu ortak girişim ile ülke ve bölge ticareti gelişmekte, daha geniş pazar olanaklarının bulunması sağlanmakta , özellikle İstanbul’un dünya fuarları içinde önemi hızla artmaktadır.
 
TÜYAP ile REED Exhibitions‘ın birleşen portföyünün yaratacağı sinerji ile Reed Tüyap Fuarları ticaret potansiyelinizi arttıracaktır.