Yüz Yüzeden Çok Daha Fazlası


Dijital dönüşüme yaptığımız yatırımlar ile ticaretiniz artık fuar alanı ve tarihleri ile sınırlı değil. Geliştirdiğimiz yeni nesil fuarcılık uygulamaları ile sizlere yüz yüzeden fazlasını sunuyoruz. Dijital uygulamalarımız ile gücüne güç katan fuarlarımızla, Hibrit Fuar deneyimini Tüyap farkıyla yaşamınızı sağlıyoruz.

 


 

365 Gün Boyunca Ticaret Yapın

Tüyap Fuarcılık Grubu olarak, alıcı ve satıcıları bir araya getiren dijital platformlarımız ile yıl boyu kesintisiz ticaret bağlantıları sağlıyoruz. Web ve mobilden erişilebilen platformlarımızla ürün ve hizmetlerinizi 365 gün sergiliyor, akıllı B2B eşleştirme sistemimiz ile ilgili alıcılara öneriyor, fuar süresiyle sınırlı olmayan iletişim kanalları sunuyoruz. Fuar öncesi ya da sonrası toplantı yapmaya devam edebilirsiniz.

 
 


 

 

Milyonlarca Potansiyel İş Bağlantısı Sizi Bekliyor

Fuarlardaki iş bağlantılarını sanal ortama taşıyan web sitelerimiz ve mobil uygulamamız, katılımcılarımızı dünyanın her yerinden milyonlarca alıcıyla doğrudan buluşturuyor.
 

 


 


 

Her şeyi tek tıkla yönetin

Sizlerin erişimine açık olan Tüyap Katılımcı Portal'dan tüm işlemlerinizi, iş bağlantılarınızı yönetebilir, toplantılar ayarlayarak iş yapmaya devam edebilirsiniz.
 

 


 

 

Fuarda temassız deneyim yaşayın

Sizlerin ve tüm paydaşlarımızın sağlığı her zaman birincil önceliğimiz. Fuarda artık kartvizit değişimi MyTüyap Mobil Uygulaması üzerinden temassız olarak yapılabiliyor. Tek yapmanız gereken karşınızdaki ziyaretçinin yaka kartını okutmak.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN