Bursa

MENÜ

Almira Otel Bursa (Fuar Resmi Oteli)

ADRES

Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 5 16200 Bursa / Türkiye

TELEFON

0224 250 20 20

 • Almira Otel Bursa (Fuar Resmi Oteli)
  ADRES

  Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 5 16200 Bursa / Türkiye

  TELEFON

  0224 250 20 20

  Web Sitesine Git

ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM

BUTTİM (Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezine) Kavşağından döndükten sonra 400-500 metre kadar devam edin ve sağa dönün. Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM

BUTTİM’e (Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi) giden toplu taşıma araçlarını kullanarak BUTTİM önünde inebilirsiniz. İndikten sonra Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezine yürüme mesafesi 10 dakikadır. Ayrıca fuar dönemlerinde BUTTİM önünden her 30 dakikada fuar merkezimize servisler hareket etmektedir. Fuar dönemlerinde servisleri kullanabilirsiniz.

FUAR DÖNEMLERİ ÜCRETSİZ SERVİSLERİMİZ

BUTTİM önünden Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ne ve Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nden BUTTİM' her yarım saatte bir ücretsiz servisler hareket etmektedir.

Ayrıca fuar dönemlerinde Heykel İş Bankası Önü, Kafkas Önü, Fomara Kervansaray Karşısı, Kent Meydanı ve Genç Osman Üst Geçit Yanından Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ne fuar saat başı ücretsiz servislerimiz hareket etmektedir.

BURSA

Türkiye'nin kültürel mirası ve büyüyen ekonomisiyle yeni yıldızı Bursa, Osmanlı İmparatorluğu'nun da ilk başkentidir. Görkemli Uludağ'dan manevi emanetlerine; geçmiş zamanların kadim çınarlarından hanlarına, doğal güzelliklerine dek tarih kenti olan Bursa, ülke ekonomisine artı değer katan geniş tarım alanları, birçok fabrika ve kurumla günümüzde büyüyen ticaretin merkezlerinden biri olarak görülmektedir.

Marmara Bölgesi'nde İstanbul'dan sonraki ikinci büyük şehir olan Bursa, 2014 yılı baz alınarak oluşturulan ekonomide yükselen kentler listesinde 300 şehir arasında İstanbul'un ardından 4. sıradadır. CNN International tarafından Türkiye'nin Detroit'i olarak gösterilen kent bir otomotiv üretim merkezidir. Otomotiv sektörünün yanında tekstil, mobilya, tarım, ambalaj sektörleri de son derece gelişmiştir.

Bursa Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için; https://bursa.goturkiye.com/