Fastener Expo Eurasia Logo

Fastener Expo Eurasia

09 - 12 Mayıs 2024
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2024-05-09 10:00 AM 2024-05-12 06:00 PM Europe/IstanbulFastener Expo EurasiaTüyap Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Fastener Expo Eurasia, Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı

Bağlantı elemanları alanında üretim yapan ve hizmet sağlayıcısı konumunda olan ulusal ve uluslararası firmaları aynı çatı altında buluşturan Fastener Expo Eurasia Fuarı, Avrasya Hırdavat Fuarı ile eş zamanlı olarak kapılarını İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde açıyor.
Endüstriyel bağlantı elemanları, sabitleme elemanları, inşaat tespit elemanları, montaj ve kurulum sistemleri, bağlantı üretim teknolojileri, depolama, dağıtım ve fabrika donanımlar ürün gruplarındaki katılımcı firmalar, sektörün temel alıcıları konumunda olan; otomotiv, enerji, inşaat, mobilya ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörlerindeki üst düzey alıcılar ile fuar süresince bir araya gelecek.
Reed Tüyap Fuacılık A.Ş. organizasyonu ve Bağlantı Elemanları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) işbirliği ile düzenlenen Fastener Expo Eurasia Fuarı’nda bağlantı elemanları endüstrisinin paydaşları yeni pazarlar keşfedecek, hem Türkiye’den hem de dünya genelinden gelen yeni potansiyel müşteriler ile tanışacak ve iş ağlarını daha da büyütme fırsatı yakalayacak. Sektörün alıcıları ise en doğru ve güvenilir çözüm ortakları ile bu fuarda bir araya gelerek yeni tedarikçileri tek çatı altında buluşacaklar.