- Tüyap ne demek?
Tüyap, 1979 yılında Bülent Ünal tarafından kurulan ve merkezi İstanbul olmak üzere toplam 6 şehirde faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk fuarcılık şirketidir. Tüyap kelimesi, şirketin resmi adı olan Tüm Yapım A.Ş.’den gelmektedir.

- Tüyap’a nasıl ulaşırım?

Metrobüs
Anadolu yakasından Söğütlüçeşme - Avcılar 34AS ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak, Avrupa yakasından Zincirlikuyu – Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek Tüyap’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Raylı Sistem ile Metrobüse Entegrasyon
İstanbul genelinde 150 km’lik bir hat uzunluğunda hizmet veren raylı sistem içinde aşağıdaki hatları kullanarak metrobüse aktarma yapabilirsiniz:

Kadıköy - Kartal metrosu ile Uzunçayır Durağında
M2 Yenikapı-Hacıosman Metrosu ile Zincirlikuyu Durağında
4.Levent - Taksim metrosu ile Mecidİyeköy Durağında
Aksaray - Havaalanı hafif metrosu ile Yenibosna-Şirinevler-Ömür Duraklarında Zeytinburnu - Kabataş tramvayı ile Zeytinburnu ve Cevizlibağ duraklarında
Zeytinburnu - Bağcılar Tramvayı ile Zeytinburnu Durağında
Sultançiftliği - Edirnekapı tramvayı ile Edirnekapı durağında
Marmaray kullanarak Gelenler için; Yenikapı durağında M1A Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu ile Şirinevler durağında

Havalimanlarından Ulaşım
Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan gelenler için; E10-E11-16S otobüs hatlarından birini kullanarak Uzunçayır durağında inerek metrobüse aktarma yapabilirsiniz.İstanbul Havaalanından Gelenler için; Havaist 7 veya 7A seferlerini kullanarak Beylikdüzü – Tüyap durağında inebilirsiniz.

- Tüyap otopark ücreti ne kadar?
Otoparklarımızda fuar katılımcılarımız için farklı uygulamalar bulunmaktadır. Ziyaretçilerimiz için otopark ücreti günlük 25 TL’dir.

- Tüyap Fuarları Ne zaman?
Yıl boyu fuar takvimimize www.tuyap.com.tr web sitemizden kolaylıkla erişebilirsiniz.

- Tüyap Fuarlarına Nasıl Ziyaretçi Olurum?
Tüyap web sitesinden ziyaret etmek istediğiniz fuarları görüntüleyerek, bilgilerinizi doldurup kolayca online davetiye alıp ziyaretçimiz olabilirsiniz.

- Tüyap Fuarlarına Nasıl Katılımcı Olurum?
Tüyap web sitesinden katılımcı olmak istediğiniz fuarları seçerek, sitede bulunan katılım formunu doldurabilirsiniz veya merkez ofisimizi arayarak katılmak istediğiniz fuarla ilgili satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.