Tüyap’ın Kalite Farkı, Önce İnsan Kaynakları

Tüyap ailesine katıldığınız zaman değişimle iç içe, farklı olmanın hissedildiği, sektöründe “lider olarak” sürekli büyüyen, öncü ve başarılı bir kuruluşta kariyerinize başlamış olursunuz.

Hizmet kalitemiz, çalışanlarımızın kalitesidir.

Yetkinliklerinden ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, performanslarını artırmak ve gelişmelerine imkân tanımak, iş sağlığı ve işçi güvenliği yönetmeliklerine uygun çalışma ortamı yaratmak, çalışanlarımız için ana hedefimizdir.

Tüyap'ta Öncelik Sizin...

Tüyap ailesinin yeni üyelerini belirlerken bazı özellikler bizim için öncelikli... Çünkü Tüyap kalitesini sürekli kılmak için değerlerimizi taşıyan insanlarla çalışmanın önemine inanıyoruz. Siz de aşağıdaki ilkeleri paylaşıyorsanız, bizim için önceliklisiniz:

 • Müşteri ilişkileri ve kalite bilincini iş yaşamının merkezinde tutmak.
 • Takım çalışmasına inanmak.
 • Esnek ve kolay çözümler üretmek.
 • Doğru ve yerinde iletişim teknikleri kullanmak.
 • Kurumunu en iyi şekilde temsil etmek.

En iyi adayı seçerken doğru kişiyi, doğru zamanda, doğru birime yönlendirir; işe alım sürecini etkin şekilde yöneterek en uygun departmanda sonuçlandırmayı hedefleriz.

Tüyap’ta Her Türlü Performans, Karşılığını Bulur

Tüyap için tasarlanan performans süreci, kurumsal kimliği pekiştirip kurum içi iletişimi artırmayı hedeflemektedir. Dinamik, kendini sürekli kontrol eden ve yenileyen, kurumun hedeflerine koşmasını sağlayan, çalışanın gelişmesi gereken yanlarını ortaya çıkaran, kişiyi motive eden, adil, şeffaf bir süreçtir.

Tüyap performans göstergeleri üzerinden oluşturulan sistem, elektronik ortamda tüm çalışanlarımıza yılda bir kez uygulanır.

Gelecek Planlaması

Tüyap’ta kariyer planlaması, gelecek planlamasıdır. Amaç, şirketin gelecek hedefleriyle kişinin bireysel hedefleri arasında uyum sağlayarak çalışanlarımızın

 • yapmakta olduğu işi daha iyi yapabilmesi için mevcut yeteneklerini geliştirmek,
 • ileride üstlenilebilecek pozisyonlar için yeni yetenekler kazandırmaktır.

Etkin insan kaynağının, kurum marka değerini, çalışan motivasyonunu artırdığına inanırız. En büyük birikimimizin çalışanlarımız olduğunu düşünerek hedeflediğimiz kariyer planıyla geleceğe sürekli yatırım yaparız.

Büyük Hedefler için Önce Eğitim

Çalışanlarımızla birlikte gelişip büyürüz. Potansiyellerine yönelik ve şirketin başarısına katkı sağlayacak çeşitli programlarla çalışanlarımızı destekleriz. Görev ve sorumluluk alanlarına göre farklılık gösteren programlar çalışanımızın kariyeri boyunca devam eder. Tüyap’ı sektörün liderliğine taşıyan, öncelikle deneyimlerimiz ve sürekli tazelediğimiz bilgilerdir.
 

 • Sınıf içi eğitimler, atölye çalışmaları, konferanslar
 • Yöneticilerimizin gelişimi için lider yöneticiler programları
 • Koçluk programları
 • Değişik projelerde görev alarak farklı sorumluluk ve deneyim kazanma fırsatı

Açık pozisyonlarımızı kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Tüyap Ailesine başvurmak, Ekibimize katılmak için iş başvurularınızı;

 • kariyer.net sitesinden;
 • Merkez - Bölge ofislerimize gelip başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz.

Bu kanallar aracılığıyla yapılan başvuruları aday veritabanımıza kaydederiz. Yıllık işgücü planlamamız doğrultusunda arşivimizden araştırma yapar; uygun adaylar üzerinden işe alım sürecini ilerletiriz.