4 Fuar Tek Çatı Altında 24 – 27 Mayıs Tarihleri Arasında Tüyap İstanbul’da

Boru, Profil Tel ve Çelik ana başlıklarıyla  Tube & Steel ; İletken, Tel ve Tel Üretimi ana başlıklarıyla  Wire Tech ; Endüstriyel Hırdavat, El Aletleri ve Genel Hırdavat, Mobilya ve Yapı Hırdavatı ana başlıklarıyla  Hardware Eurasia ; Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları ana başlıklarıyla  Fastener Expo Eurasia  Fuarları  120  ülkeden,  6.000 'in üzerinde uluslararası ziyaretçi olmak üzere toplamda  30.000 'den fazla ziyaretçi hedefiyle sektörün lider firmalarını 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında eş zamanlı olarak İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi çatısı altında buluşturmaya hazırlanıyor.

Her biri sektör lideri olan fuarlar güçlerini birleştirerek hem katılımcı hem de ziyaretçilerine önemli ticaret fırsatları sunacak.

Tek bilet ile 4 fuarı ziyaret etme imkânı!
Fuarların web sitelerinden 24 Mayıs’a kadar ücretsiz alınabilecek online bilet ile 4 gün boyunca 4 fuar ziyaret edilebilecek. Fuarlar hakkında detaylı bilgiler için fuar web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Tube & Steel İstanbul Fuarı: www.tubeandsteelistanbulfair.com
Wire Tech İstanbul Fuarı: www.wiretechistanbulfair.com
Avrasya Hırdavat Fuarı: www.hardwareeurasia.com
Fastener Expo Eurasia Fuarı: www.fastenerexpoeurasia.com

Devlerin iş birliği ile hazırlıklar devam ediyor
Türkiye’nin lider fuar organizatörü TÜYAP, Tube & Steel ve Wire Tech Fuarları kapsamında Messe Düsseldorf ile yaptığı iş birliğiyle fuarın uluslararası niteliğini zirveye taşımayı hedefliyor. Uluslararası arenada fuarın gücünü katlayan TÜYAP ve Messe Düsseldorf iş birliği sektöre damgasını vuracak.

RX Tüyap tarafından organize edilen Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia çatısı altında hem hırdavat hem de bağlantı ve sabitleme elemanları alanlarındaki lider üretici firmalar Tüyap çatısı altında bir araya gelecek.

Sektöre yön veren dernekler ile yapılan iş birlikleri de fuarların gücünü arttırıyor. İlgili derneklerin ve KOSGEB’in destekleri ile düzenlenen fuarlarda T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından da Alım Heyeti Organizasyonu gerçekleştirilecek.

Uluslararası alım heyeti organizasyonu katılımcıların ticaretine büyük katkı sağlayacak
T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen Alım Heyeti Organizasyonu yanı sıra, TÜYAP’ın uluslararası satış ve pazarlama merkezleri olan Rusya, Gürcistan, İran ve Makedonya ofisleri tarafından da ihracat hedefi bölgelerde tanıtım çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yurt dışından gelecek alım heyetleri ve katılımcılar arasında yapılacak ikili görüşmeler ile bu dört sektörün önemli bir ticaret hacmi kazanması hedefleniyor.

Tube & Steel İstanbul Fuarı
Çelik, boru, profil, tel, yassı çelik, yapısal çelik, çelik servis merkezleri, çelik işleme teknolojisi, boru, profil, tel işleme teknolojisi, boru, profil kaplama, boru, profil ve ek parçalar, boru hatları, boru, profil, tel, çelik üretim makinaları, boru, profil, tel test ve kontrol teknolojisi, bağlantı elemanları, pompa, vana, yan sanayiler, tedarik ve dağıtım alanlarında ürün grupları Tube Steel İstanbul Boru, Profil, Tel Çelik, Üretimi ve İhtisas Fuarı'nda sergilenecek.

Wire Tech İstanbul Fuarı
Tel üretimi ve işleme makineleri, ekipmanlar, tel işleme yan sanayi ürünleri, iletken üretimi ve işleme makineleri, iletken temizleme, kalıplama, kaplama, şekillendirme, çivi üretimi ve işleme makineleri, bağlantı elemanları üretimi ve işleme makineleri, ham madde, özel tel ve iletkenler tedarik ve dağıtım alanlarında ürün grupları Wire Tech İstanbul Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı'nda sergilenecek.

Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia
El aletleri, elektrikli el aletleri, mobilya aksesuarları ve aksamları, aşındırıcı, kesici, delici malzeme ve aletler, kilitler, kaynak makine ve kaynak malzemeleri, yapı malzemeleri, kimyasal maddeler ve yüzey işlem malzemeleri ile iş güvenliği malzemeleri ürün grupları Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia’da sergilenecek.

Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia
Endüstriyel bağlantı elemanları, sabitleme elemanları, inşaat tespit elemanları, montaj ve kurulum sistemleri, bağlantı üretim teknolojileri, depolama, dağıtım ve fabrika donanımları alanlarında ürün grupları Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı'nda sergilenecek. ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN