Kafkasya Yapı 2018 / 23. Uluslararası Yapı ve Yapı Teknolojileri Fuarı

17.05.2018SEEBBE 2018 Fuarımızın ardından Kafkasya Bölgesine hitap eden Tiflis şehrinde düzenlenen, 26-29 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen Kafkasya Yapı 2018, 23. Uluslararası Yapı ve Yapı Teknolojileri Fuarı’nda toplam 250m2 üzerinde Türk Firmalarımızın katılımı ile açılmıştır.

Fuar toplamda 4 salonda yüzü aşkın firma ile düzenlenip, Tüyap olarak Milli Katılımımızı tek bir salonda toplayarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Önceki yıllarda düşüş trendinde olan Kafkasya Yapı Fuarı, bu yıl ziyaretçisiyle firmalarımızın memnun ayrılmasını sağladı. Dört gün boyunca çeşitli iş bağlantıları ve bayilik görüşmeleri gerçekleştiren firmalarımızın hemen hepsi gelecek yıl da fuara katılım göstermek istediklerini belirttiler.

Fuarın ilk gününde Büyükelçimizi ve Ticaret Müşavir Yardımcımızı fuarımızda ağırladık ve tek tek tüm firmalarla fikir alışverişinde bulunmalarını sağladık. Büyükelçimiz, özellikle Gürcistan ile olan bağlarımızı daha fazla güçlendirmemizi , Kafkasya Yapı 2019’u mutlaka bizim yapmamızı ve fuar sayımızı artırmamızı bizlerden talep etti.

Kafkasya Yapı 2018, Tüyap Tiflis Ofisimizdeki arkadaşlarımızın desteği ile fuar hazırlığından söküme kadar başarıyla gerçekleşti. Fuar öncesi yapmış oldukları ziyaretçi çalışmaları, fuarı tanıtıcı bilgilendirmeleri ve ilgili kişileri fuara davetleri, fuarın firmalarımız için çok daha başarılı geçmesini sağladı.

Uzun yıllardan bu yana süre gelen Expo Georgia ile olan iş birliğimiz artık ticari birliktelikten çok gönül birliğine dönüşmüş durumda. Bu nedenle bizler için de Kafkasya Yapı Fuarı kendimizi artık ev sahibi gibi hissetmemize neden olan bir fuar niteliğinde. Gelecek yıl daha yoğun bir katılım ile organizasyonumuza devam etmeyi planlamaktayız.

Tiflis’ten kısaca söz edecek olursak, TC kimliğiyle dahi gidilebilecek, her geçen yıl bahar aylarında otellerde yer bulmanın daha fazla zorlaştığı, yoğun turist alan, mutfağı ve görülmeye değer mimari yapıları ile Tiflis şehrine kültür turu yapmanızı kesinlikle öneririz.

Bir sonraki durağımız olan Güney Afrika Saitex Fuarımız için hazırlıklarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz..
 
Sevgi ve Saygılarımızla
Tüyap Yurtdışı Fuarlar Grubu ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN