Bölgenin En Büyük Buluşması!

15.09.2015

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Mimarlar Odası, Makine Mühendisleri Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası işbirliği ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT 2015 Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı 02-05 Nisan 2015 tarihleri arasında TÜYAP SAMSUN FUAR ve KONGRE MERKEZİ’ inde gerçekleştirilecektir.

Son yıllarda gözle görünür önemli gelişmeler yaşanan Samsun ili, Karadeniz bölgesi için önemli bir merkez haline gelmiştir. Önümüzdeki dönemde 33,000 kişilik stadyum inşaatı, tercihli yol inşaatı, nitelikli konut projeleri, raylı sistem yatırımı, yeni otel yatırımları, yeni sanayi tesisi yatırımları gibi birçok proje hayata geçirilecek olması Samsun’u sektörde önemli bir Pazar haline getirecektir. Aynı zamanda tüm bu gelişmeler karşı kıyıdaki ülkeler dahil tüm orta doğu ülkelerinin dikkatini çekerek şehirdeki yabancı yatırımcıların sayısını giderek artırmaktadır.

Samsun İnşaat fuarı ise tüm bu gelişmelerin devamlılığını sağlayarak yerli yabancı birçok yatırımcıyı şehirde ağırlamayı hedeflemektedir. Sektöre yönelik mal ve hizmet alımı ihtiyacına cevap verebilecek, kentte yaşam kalitesini arttırmaya yol gösterecek nitelikte bir fuar hazırladığımız inancındayız.

Yapı, İnşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz, dekorasyon malzemeleri, iş makineleri ve servisleri, mühendislik hizmetleri gibi birçok konuda ülkemizin en önemli markalarının yer alacağı fuar, sektörün bölgedeki gelişimine önemli katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda müteahhitler ve iç tedarikçileri, mimarlar, mobilya dekorasyon, makine, elektrik elektronik, alüminyum, plastik sanayinde faaliyet gösteren firmaları temsil eden ziyaretçiler Samsun’da İnşaat fuarında buluşacaktır.

Fuar; 2 -3 – 4 Nisan tarihlerinde 10:00 - 20:00, 5 Nisan günü ise 10:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN