Bursa Otoshow Fuarı’nı 42 Bin 518 Otomobil Tutkunu Ziyaret Etti

Bursa Otoshow Fuarı’nı  42 Bin 518 Otomobil Tutkunu Ziyaret Etti
 
Otomotiv kenti Bursa’da iki yılda bir düzenlenen BURSA OTOSHOW FUARI, 13 Mayıs 2018 Pazar günü saat 21.00’de Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde sona erdi.
 
Konfor, Kalite ve Güveni Bir arada Sunan Araçlar Otomobil Severlerin ilgi Odağı Oldu
 
Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan ERSÖZLÜ “Türkiye’de üretilen araç modellerinin % 60’tan fazlasının üretildiği “otomotiv sektörünün kalbi” olan Bursa’da 10 yıldır düzenlediğimiz Bursa Otoshow Fuarı’nda, DACIA, FIAT, FORD, MITSUBISHI, NISSAN, RENAULT, SUZUKI, TOYOTA gibi markaların, otomobil, suv, 4x4, pick-up ve hibrit modelleri, DAF, FORD TRUCKS, ISUZU, KARSAN, RENAULT TRUCKS, MAN gibi ticari araç markaları ve aksesuar firmaları yer aldı.  Her bütçeye hitap eden 75 adet binek ve ticari aracı 6 gün boyunca görme ve inceleme imkanı bulan 42 Bin 518 kişi tarafından ziyaret edilen Bursa Otoshow Fuarı, araç satışlarına katkı sağladı.
 
Otomobil tutkunlarını Tüyap Bursa çatısı altında toplayan fuarda, konfor, kalite ve güveni bir arada sunan değeri 68 Bin TL’den 700 Bin TL’ye kadar değişen göz alıcı tasarımlı araçlar katılımcı firmaların fuara özel uyguladıkları fiyatlar ile son tüketici ile buluştu.  Ziyaretçilere nostalji havası yaşatan 30 yaş üstü klasik otomobiller, modifiyeli araçlar ile birbirinden ilginç off - road araçların da yer aldığı fuar, dans şovları, çocuk oyun alanı ve bayanlara özel güzellik uygulamaları ile renkli bir atmosferde geçti. ”dedi.  
 
Yerli üreticilerin ağırlıklı katılımı ile gerçekleşen Fuar, kuruluşumuz TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafında,  ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği işbirliğinde, KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin değerli destekleri alınarak hazırlandı.   
  
Fuar hakkında detaylı bilgi için www.bursaotoshowfuari.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Bursa Otoshow Fuarı’nı ilgiyle takip eden ziyaretçilerimize, katılımcı firmalarımıza ve basınımıza teşekkür ederiz.
 
TÜYAP BURSA FUARCILIK A.Ş. ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN