Gıda ve İçecek Üreticilerinin Yatırım İhtiyaçları İçin İstanbul Gıda-Tek 2015 Fuarı 22-25 Ekim 2015 Tarihleri Arasında Tüyap’ ta!

10.12.2013

İstanbul Gıda-Tek 10. Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı; 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Avrasya Ambalaj 2015 Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen İstanbul Gıda-Tek Fuarı’nda, yurt içi ve yurt dışından gelecek alım heyetleri ve ziyaretçiler; Ekmek, Pasta, Çikolata, Bisküvi, Şeker, Şekerleme, Kafeterya sektörüne yönelik makine ve ekipman tedarikçilerine yeni pazar fırsatları yaratacak…

Gıda ve içecek sektörünün tüm ürün gruplarına, teknoloji ve hizmet sunan firmaların yer alacağı İstanbul Gıda-Tek 2015, Avrasya’nın Lider Ambalaj Fuarı olan Avrasya Ambalaj 2015 İstanbul ile aynı tarihte düzenleniyor.

Sektörün güçlü firmalarının birlikteliğinden doğacak sinerji ile, nitelikli ziyaretçilerin; ürünleri için üretim aşamasından, tüketiciye ulaşmasına kadar geçirdiği evredeki tüm ihtiyaçlarını tedarik etmesine olanak tanıyacaktır.

İstanbul Gıda-Tek 2015 Fuarı ;

- Üretiminden son kullanıcıya kadar hizmet veren bütün süreçlerin yer aldığı,
- Yeni teknolojilerin sergilendiği,
- Üretim standartlarına uyum, geniş ürün gamı, rekabet gücü ve inovasyon konusundaki farklılıklarını gösterecek;
- Firmaların ileri teknoloji gücünü yerli ve yabancı hedef kitlelere tanıtma fırsatı yaratacak,
- Uluslararası boyutta alıcı ve satıcıların bir araya geldiği pazarlama ortamını sağlayacaktır.

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN