İDEV 2017 Fuarı 42.064 Kişi Tarafından Ziyaret Edilerek Başarı ile Tamamlandı.

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından 27-30 Nisan 2017 tarihlerinde
Kocaeli’de düzenlenen İDEV 2017 Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı bölge ekonomisine canlılık getirdi.
 
Tüyap Anadolu Fuarları AŞ tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, MOBESKO, Kocaeli Müteahhitler Birliği ve Kocaeli Terziler Odası’nın değerli destekleri ile hazırlanan İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, şehir protokolünün yoğun katılımı ile görkemli bir açılışın ardından toplamda 42.064 kişi tarafından ziyaret edilerek başarı ile tamamlandı.

4 Gün Boyunca Fuara Özel Kampanyalar
Evlenecekler, evini yenileyecekler ve ev almak isteyenlerin buluştuğu İDEV 2017 Fuarı ziyaretçileri ihtiyaçlarına tek çatı altında ulaşarak fuara özel kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanma fırsatı bulabildiler.
Konut Satışları Bölge Ekonomisine Canlılık Getirdi
Fuarın gayrimenkul bölümündeki katılımcı firmalar ise yüzlerce nitelikli alıcıyla buluşarak konut projelerini tanıtma ve yüz yüze görüşme olanağını buldular. 4 gün boyunca devam eden görüşmeler, satışlarla sonuçlanarak ülke genelindeki konut satışlarına da ivme kazandırdı.
Ünlü İsimlerin Söyleşileri ile Ziyaretçiler Keyifli Vakit Geçirdi
Fuar süresinde düzenlenen defileler, dans şovlar, saç tasarım şovları yanı sıra AŞKIM KAPIŞMAK ve AYNUR TARTAN tarafından gerçekleştirilen ‘KALBİN ANAHTARI KAVRAM SOHBETLERİ’ konulu söyleşi ile ziyaretçiler keyifli dakikalar geçirdi.
 
Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN