Konfeksiyon Makineleri Sektörünün Lider Markalarını Buluşturan IGM 2022 Fuarı, 27. Kez Kapılarını Açıyor

Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise önemli konfeksiyon makineleri fuarlarından biri olan IGM 2022, 8 Eylül’de ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Sektörün lider üreticilerini 27. kez Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşturan IGM 2022, 4 gün boyunca dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ziyaretçilere ve küresel alıcılara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
Türkiye’nin konusunda ilk ve tek uluslararası konfeksiyon makineleri fuarı olan IGM 2022 İstanbul 27. Uluslararası Konfeksiyon Makine, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı; Tüyap ve Teknik Fuarcılık ortaklığı, Konfeksiyon Otomasyon Makine İmalatçıları Derneği (KOMİD) ve İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği (İNSAD) iş birliği ile düzenleniyor.

Konfeksiyon ve Hazır Giyim Üretiminde Kullanılan Tüm Teknolojiler IGM 2022’de
‘Geleceği Tasarlayalım’ sloganıyla yola çıkılan IGM 2022 Fuarı’nda, dikişten kesime, ütüleme sistemlerinden paketlemeye, nakıştan baskıya ve denime kadar konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojiler yer alıyor. Ayrıca; lojistik hizmetleri, askı ve depolama sistemleri, kalite kontrol makinelerinin yanı sıra, dikiş ipliğinden düğme ve fermuara, kumaştan etikete, üretimde kullanılan tüm aksesuarlar da IGM 2022 Fuarı’nda sergileniyor.

Hazır Giyim Yatırımcıları, Dünyaya İhracat Yapan Makine Üreticileri ile Bir Araya Geliyor
Türkiye’deki konfeksiyon makineleri sektörünün gelişimine uzun yıllardır katkıda bulunan ve ev sahipliği yapan IGM 2022 Fuarı, hazır giyim yatırımcılarını, dünyaya ihracat yapan makine üreticileriyle 27. kez bir araya getiriyor. Konfeksiyon makine üreticileri, pandemi sürecinde geliştirdikleri en yeni teknolojilerini ilk kez IGM 2022 Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor. Dünyanın dört bir yanından gelecek profesyonel ziyaretçiler ve küresel hazır giyim yatırımcıları ise en yeni teknolojileri IGM 2022 Fuarı’nda yakından görmenin heyecanını yaşayacak.

IGM 2022 Fuarı, Türkiye’nin Ticaret Hacminin Gelişmesine Katkıda Bulunacak
Dünya tekstil ve hazır giyim ticaretinin merkezinde olan İstanbul, IGM 2022 ile birlikte  büyük bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. Avrupa ve Asya’yı birleştiren İstanbul’da gerçekleştirilen IGM 2022 Fuarı, makine satışları ve yeni ticari iş birlikleri sayesinde hem Türkiye’nin hem de dünya ticaret hacminin gelişmesine katkıda bulunuyor. Katılımcı firmalar, marka bilinirliğini arttırmanın yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ziyaretçilerle yeni iş birlikleri başlatma fırsatı yakalıyor.

Binlerce Profesyonel Ziyaretçi ve Alım Heyetini Ağırlayacak
Geniş ve kapsamlı katılımcı profili, teknoloji ve ürün çeşitliliğiyle tüm konfeksiyon ve hazır giyim sektörünü kucaklayan IGM Fuarı; Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Balkanlar’a dünyanın birçok yerinden binlerce ziyaretçi ve alım heyetini ağırlayacak. Almanya, İtalya, Rusya, Litvanya, Arnavutluk, Tayland, Polonya, Japonya, İsrail, Ukrayna, Katar, İsveç, Yunanistan, İran, Azerbaycan, Norveç, Malezya, Avusturalya, Mısır, BAE, Fransa, Gürcistan, Bulgaristan, Macaristan, Çekya, Hollanda, İspanya, Portekiz, Sırbistan, Vietnam, Belçika, Romanya, Kolombiya, Endonezya, Nijerya, Kazakistan, Etiyopya, Özbekistan, Danimarka, Finlandiya, Libya, Avusturya, Kuzey Makedonya, Hırvatistan, Tunus, Güney Kore, Singapur, Bosna Hersek, Pakistan, Hindistan, Sri Lanka, Sudan’ın da aralarında bulunduğu onlarca ülkeden alım heyetleri ve uluslararası ziyaretçiler IGM Fuarı’nı ziyaret edecek.
  ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN