Matbaa Dünyası 4-8 Ekim 2017 Tarihleri Arasında Printtek 2017 ‘de Tüyap’da

19.09.2017Türkiye ve Avrasya Bölgesine yönelik baskı teknolojileri, malzemeleri ve kağıt endüstrilerinin en önemli ve en kapsamlı buluşması olan PRINTTEK 2017, 13. ULUSLARARASI BASKI TEKNOLOJİLERİ VE KAĞIT FUARI; 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece/İstanbul'da kapılarını ziyaretçilere açacak.
 
Matbaacılık sektörünün nabzının atacağı en etkin platform olarak acendalarda yerini alan PRİNTTEK 2017 Fuarı, 6 salonda, yaklaşık 30 ülkeden 500’e yakın firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile açılacak. Uluslararası üreticilerin Türkiye Temsilcileri Katılımcılar, yurtiçi üretici katılımcılar ve direkt yurtdışı katılımcılar kapsamlı büyük makine hatlarının sergileneceği fuarın, geniş bir marka yelpazesine ev sahipliği yapması ilgiyi artırıyor. Fuara ziyaretçi kapsamlı; Kuzey Afrika, Karadeniz Bölgesi, Rusya, Türki Cumhuriyetler, İran, Irak, Lübnan, Ürdün ile Balkanlardan; Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Makedonya, Arnavutluk gibi coğrafyalardan profesyonel ziyaretçilere ev sahipliği yapması öngörülüyor.
 
Matbaacılık Sektörünün çeşitli  kollarında faaliyet gösteren Katılımcılar, yeni ürünlerini ve son teknolojilerini tanıtmak için yerlerini aldılar, Printtek 2017 için geri sayım !!!
 
Printtek 2017 Fuarı; Baskı Teknolojileri: Baskı Öncesi, Baskı, Baskı Sonrası Sistemleri / Baskı Malzemeleri: Mürekkep, Kimyasallar, Sarf malzemeleri, Kağıt Ürünleri ve İkinci El Baskı Sistemleri bölümleri ile genişleyen Dijital Baskı Teknolojileri ve Kopyalama Sistemleri, Geleceğin Baskı Teknolojileri;  Hibrid Sistemler ve 3D Baskı Teknolojileri’nin yanı sıra,  Kırtasiye ve  Ofis Teknolojileri, Kart Teknolojileri başlıkları kapsamında yenilikleri ilgililerle buluşturacak.
 
Baskı teknolojilerine yönelik en yeni ürün, malzeme ve hizmetlerin beş gün boyunca sergileneceği Printtek 2017'de katılımcı markaların sergileyeceği yenilikleri takip ederek sektörünüzün geleceğinde yerinizi alın!
 
Printtek Forum Etkinlik Alanı,  4. Salon ve Karadeniz Toplantı Salonu;  başta BASEV, İMEDDER ve ABC Eğitim ve Danışmanlık işbirliğiyle hazırlanmakta olan, değerli Eğitim Kurumlarımızın katkılarıyla zenginleşen, birbirinden renkli ve içerik olarak ilginç etkinlikler ile ziyaretçileri karşılayacak. Baskı öncesi hazırlık süreçlerine dair çok özel bilgiler ve deneyimler, mesleki eğitimler, gündemi oluşturan başlıklara yönelik seminerler, hayli ilgi çekici sergi ve enstalasyonlar, sektörün farklı branşlarının dünü ve bugününü buluşturan atölye çalışmaları ve konferanslar fuar boyunca tüm ilgililerin takip etmesine fırsat veren platformlar olarak Printtek 2017’de yer alacak, ücretsiz bir şekilde katılımcı ve ziyaretçilerle buluşacak.
PRİNTTEK 2017 “13. Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı” 4–8 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açık olacak. Online ücretsiz ziyaretçi davetiyesi / kayıt, Fuar Katılımcıları ve Fuar Etkinlikleri hakkında detaylı bilgi edinmek için  www.printtekistanbul.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FACEBOOK: Printtek
TWITTER : Printtek2017
INSTAGRAM : Printtekistanbul
YOUTUBE: Printtekistanbul
GOOGLE PLUS : Printtekistanbul
LINKEDIN : Printtekistanbul
 
İletişim İçin:
Hülya Aydın
Proje Pazarlama Uzmanı
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
Tel:
0 212 867 11 98
E-Mail: hulyaaydin@tuyap.com.tr ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN