Mimaride Daha Az Enerji Kullanımına Yönelik Çözümleriyle Tanınan Mimar Ian Ritchie Türkiye’ye Geliyor

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı GPD etkinliğiyle hareketleniyor
 
Dünyanın öncü cam endüstrisi konferansı Glass Performance Days  (GPD), bölgesel etkinlikler ayağını, 7 – 10 Mart 2018 tarihlerinde 4. kez İstanbul’da düzenlemeye hazırlanıyor. Mimarinin sosyal değerleri desteklemesi gerektiğini düşünen dünyaca ünlü İngiliz mimar Ian Ritchie, 8 Mart Perşembe günü GPD etkinliği kapsamında, Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı’nda mimarlarla ve Cam Endüstrisi ile bir araya gelmeye hazırlanıyor.
 
REED TÜYAP tarafından inşaat sektörünün temel taşlarından pencere, kapı ve cam endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, geçen yıl olduğu gibi bu yılda çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
Dünyanın öncü cam endüstrisi konferansı Glass Performance Days (GPD), bölgesel etkinlikler ayağını, 7 – 10 Mart, 2018 tarihlerinde 4. kez İstanbul’da düzenliyor. Etkinliğin bu yılki konuklarından biri de mimaride daha az enerji kullanımına yönelik çözümleriyle tanınan mimar Ian Ritchie. GPD’nin ve Reed Tüyap’ın davetlisi olarak Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı’na katılacak olan Ritchie,  sürdürülebilir mimarinin günümüz ve geleceğin mimarlık dünyası için nasıl fayda sağlayacağını da mimar ve fuar katılımcılarıyla paylaşacak. Mimarinin, sosyal değerleri desteklemesi gerektiğini düşünen İngiliz mimar Ian Ritchie, az enerji kullanımına yönelik yenilikçi düşünceyi savunuyor. Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ile birlikte gerçekleşecek GPD programı, camın tasarımı, kullanımı ve işlenmesindeki yeniliklere özel bir vurgu yapacak.  
Dünyadaki en son teknolojik gelişmeler burada…
REED TÜYAP tarafından bu yıl 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleştirilecek fuar, son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin ve enerji verimliliği çözümlerinin yer alacağı global bir buluşma noktası olarak göze çarpıyor. Sektör profesyonellerin ajandasında ilk sırada yer alan fuar, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetleri ve Avrasya Bölgesi başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen 65 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor. Her yıl düzenlenen birbirinden spesifik programlarla da gündem yönetimini üstlenen fuarlar; üç yıldır ev sahipliği yaptığı GPD İstanbul Konferansını bu yıl fuar alanı içerisinde 4 gün süreyle, start up sunumları ve fuar katılımcılarının inovatif çözümlerinin sektörle paylaşılacağı daha kapsamlı bir konseptte sektör profesyonelleri ile buluşturuyor.
 
REED TÜYAP tarafından Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD) iş birliğiyle gerçekleştirilen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2018; 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde takipçilerini bekliyor.
 
 
Editöre Not:
Glass Performance Days Hakkında: GPD ilk kez 1992 yılında düzenlendi. O günden günümüze 3.200’ün üzerinde sunum Finlandiya’daki 16 konferans ve farklı bölgesel buluşmalarda paylaşıldı. 1.180 konuşmacı ve 14.600’ün üzerinde cam endüstrisi profesyoneli bu etkinliklere katılım gösterdi. 10.000 sayfadan fazla teknik bilgi yayınlandı.  GPD Faaliyet Elektronik Kitabı konferansların tüm dokümantasyonu ile birlikte yayınlandı ve aşağıdaki link üzerinden erişime açık.
Cam endüstrisi hakkında ileri düzeyde bilgiyi bu linklerden indirebilirsiniz:
 GPD 2017 ebook - High Rise 2017 - Anisotropy 2017
GPD hakkında daha fazla bilgi için www.gpd.fi sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;
Sema Ersop
Marka Yönetmeni

Adres: Lamartin cad. 9/2 Taksim/İST.
Tel: 0212 255 00 12
Skype: sema.brandworks
Gsm: 0530 233 77  00
www.brandworks.com.tr ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN