Oyuncakçılar TÜYAP Dedi, Oyuncak Sektörü Artık Tüyap’ta Buluşacak !

Dünyanın en büyük fuarları arasında yer alan ve Türkiye’de sektörün tek büyük fuarı olan, İstanbul Oyuncak Fuarı’nın yeni adresi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi oldu. 
Sektöründe dünyanın sayılı, Türkiye’nin en büyük fuarı olan İSTANBUL OYUNCAK FUARI artık TÜYAP’ta düzenlenecek. TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Türkiye Oyuncakçılar Derneği (OYDER) arasında gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşacak.

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan TÜYAP ile Türkiye Oyuncakçılar Derneği işbirliğiyle düzenlenecek fuar 2 salonda 100 firma ve firma temsilciliği ve 10.000 nitelikli profesyonel ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor.

Tüyap ile yapılan iş birliği İstanbul Oyuncak Fuarı’na uluslararası katılımın artması konusunda da ivme kazandıracak. TÜYAP yurtdışındaki 6 yurt dışı ofisi, 26 ülkedeki temsilcilik ağı ile Avrupa’dan Yakın Asya’ya, Rusya’dan Ortadoğu’ya, Afrika’dan Türkî Cumhuriyetlere kadar dünya çapındaki önemli alıcılar ile tanışma ve iş birliği imkânı sağlayacak.

Oyuncak sektörünün en büyük kuruluşu OYDER ve Türk fuarcılık sektörünün en büyük şirketi TÜYAP’ın güçlerini birleştirdiğini açıklayan Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Ulusoy, İstanbul Oyuncak Fuarı’nın doğru zamanda doğru yerde yapılıyor olması TÜYAP olarak bizi heyecanlandırıyor dedi. Ulusoy, sektörün bugüne kadar ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmet anlayışı ve hedef odaklı yürütülen pazarlama faaliyetleri ile fuarın geleceğini zirveye taşıyacaklarını belirtti.

Oyder Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Kireçci, TÜYAP ile Oyder iş birliğinin İstanbul Oyuncak Fuarı’na pozitif yansıyacağına inandıklarını belirterek, Mart ayındaki fuarda özellikle uluslararası profesyonel ziyaretçilerde artış beklediklerini açıkladı.
  ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN