Stant Kiralamalarının %95’i Tamamlandı, İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı ile 2018 Hedeflerinizi Büyütün

09.01.201821-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, katılımcı bazında %55 büyüyerek, 5 salon 40 bin metre kare alanda güçlü iş bağlantıları ve fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

2018 yılı hedeflerini artırarak devam eden İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, yeni katılımcı sayısında  %45 büyüme yakalarken, hedeflenen metre kare satışlarının  %95’i tamamladı.
Yapılan sağlık testleri sonucu üretilen ürünlerin %98’inin güvenilirlik testinden geçmesiyle birlikte ziyaretçiler hem kaliteli ürünü uygun fiyata bulabilecek hem de bölgenin stratejik konumu itibariyle lojistik avantajlarından yararlanabilecek.

Yurtiçi ve yurtdışı heyet organizasyonu çalışmaları devam ediyor…

Yurtiçinde ve yurtdışında aktif pazarlama çalışmaları yürüten TÜYAP, hedef ülkelerde potansiyel katılımcı ve ziyaretçilerle birebir iletişime geçti.

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın ve Moskova, Sofya, Tahran, Tiflis, Üsküp ve Kahire’de yer alan TÜYAP yurt dışı ofislerinin desteğiyle Makedonya, Bosna Hersek, Kosova, Sırbistan, Ukrayna, Moldova, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün, Kıbrıs, Irak, Kahire, Bulgaristan, Filistin, İsrail, Mısır, Suudi Arabistan, Yemen ve Yunanistan’dan heyet organizasyonu yapılacak. Yurtdışı heyet organizasyonlarının yanı sıra Anadolu’da faaliyet gösteren perakendeci, toptancı firmaların fuara gösterdiği yoğun talebi karşılamak için Ticaret Odalarının da desteği alınarak 1000’in üzerinde perakendeci fuarda ağırlanacak.

MYTÜYAP ile B2B görüşmeleri tek bir platformdan organize etmek artık çok kolay…

Gerçek zamanlı iç mekan yönlendirme sistemi, detaylı katılımcı araması, etkinlik takvimi ve elektronik yaka kartı gibi özellikler ile benzersiz ve zahmetsiz bir fuar deneyimi sunan MYTÜYAP mobil uygulaması artık B2B eşleştirme sistemiyle katılımcı ve ziyaretçilere hizmet veriyor.
Eşleştirme sistemi sayesinde fuarda sergilenen ürün ve hizmetlerle ilgilenen ziyaretçiler, online davetiyelerini aldıktan sonra ilgilendikleri ürün grubu kapsamında eşleşen firmaları hem sistemde hem de e-posta olarak görüntüleyebilecek. Buna bağlı olarak katılımcı markalar da fuar öncesi kendisiyle ilgilenen tüm ziyaretçilerle toplantılarını tek bir platform üzerinden kontrol edebilecek.
MYTÜYAP’ı google play ve app storelardan ücretsiz indirerek ziyaretçilere sunduğumuz bu eşsiz fırsatlardan yararlanmak ve fuar programını önceden yaparak zamanı doğru kullanmak mümkün.

Lansman ürünleri bu yıl da etkinlik alanında ilk kez sergilenecek…

Güvenilirliği tescillenmiş ürünlerin sergilendiği fuarda bu yıl da birçok marka ürün lansmanını etkinlik alanında sergileyebilecek ve workshop alanında uygulamalı olarak tanıtma imkanı bulabilecek.
 
TÜYAP Hakkında:
Türkiye’de fuarcılık sektörü 1979 yılında, TÜYAP ile birlikte düzenli bir ticari faaliyet olarak ülkenin gündemine girmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar hazırladığı 1.465 yurt içi ve 37 ülkede 164’i aşkın yurtdışı fuar ile 114 ülkeden 275.913 firmaya hizmet vermiş ve 179 ülkeden 46.399.122 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur. TÜYAP Grubu 700 çalışanı ve 100’ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli işbirlikleri yaparak, Türkiye’de sahip olduğu ve işlettiği 6 fuar merkezi, Türkiye geneli 14 ofisi ve 6 ülkede sahip olduğu uluslararası ofisi ile düzenli ihtisas fuarları hazırlamaktadır.
Detaylı bilgi için: www.tuyap.com.tr
 
 
Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;
Melike KİLYOZ                     Tel: (0530) 387 13 58        melikekilyoz@tuyap.com.tr
Seçil OYAN                           Tel: (0530) 641 35 39        seciloyan@tuyap.com.tr

  ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN