TÜYAP, ARTİST 2019’a HAZIRLANIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından hazırlanan ARTİST 2019 / 29. İstanbul Sanat Fuarı, 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. 

Yirmi dokuzuncu kez kapılarını açmaya hazırlanan ARTİST / İstanbul Sanat Fuarı bu yıl bir sürpriz yaparak tiyatroya odaklanıyor. Bir edebi metin etrafında teorik ve pratik çalışma yürüterek sahnede disiplinler arası fikirleri canlandırıyor. Fuarın ana teması çağımızın kültürel ve politik koşullarında yeni sözler söyleyen klasik bir metin olarak “Faust” olacak.

TÜYAP’ta Ağustos Atölyesi

TÜYAP, 1-30 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ağustos Atölyesi’ne ikinci kez ev sahipliği yapıyor. Ağustos Atölyesi, farklı disiplinlerden yaratıcıların kolektif bir çalışma ile bir tiyatro oyununu ve mekanını ürettikleri bir deneyim olmaya hazırlanıyor. Goethe’nin Faust’unu merkezine alarak Tüyap mekanının ölçeğinde, yeniden tasarlayıp sahnelemeyi atölyenin hedefi olarak belirliyor. Koordinatörlüğünü Eda Yiğit ve Ezgi Bakçay’ın üstlendiği Ağustos Atölyesi’nin ürünleri Kasım ayında İstanbul Sanat Fuarı’nda izleyici ile buluşacak.

İstanbul Sanat Fuarı’nı Takip Edin

Fuar hakkında en güncel bilgiler ve haberler için www.istanbulsanatfuari.com sitesini ve facebook, twitter, instagram üzerinden @sanatfuari hesabını; proje detayları için ise facebook/artistfaust, instagram/artist_faust, twitter/Artist2019Faust hesaplarını takip edebilirsiniz.

ARTİST 2019, hafta sonu 11.00-20.00, hafta içi ise 11.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek; 10 Kasım Pazar günü ise saat 19.00’da sona erecektir.

Saygılarımızla 
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN