TÜYAP’ta Hibrit+ fuarları deneyimlerken, yeni iş bağlantıları kazanmanın keyfini çıkarın!

26.05.2021Yeni nesil fuarcılık anlayışımızın en önemli ürünü olan ve tüm paydaşlarımıza kişiselleştirilmiş fuar deneyimi sunan MyTüyap, yeni ürünü Connect ile Hibrit+ etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Ticareti fuarların gücüne ek olarak dijitalde de zaman ve mekân kısıtı olmadan devam ettirme imkânı sunan platform, ilk etkinliği Expomed Eurasia - Hastane Günleri ile kullanıcıları ile buluşuyor.

Platform üzerinde düzenlenen  Hibrit + etkinliklerde kullanıcılar katılımcı firmaların detaylı profillerine, görüşmek istedikleri yetkililerine ve firmaların ürünlerinin en kapsamlı bilgilerine kolayca erişebiliyor. Ayrıca firma yetkilileri ile birebir online toplantı yapmanın yanı sıra, networking gruplarına katılma şansı da elde ediyorlar. MyTüyap’ın benzersiz algoritması olan Akıllı Eşleştirme Sistemi ile de katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz bu platform üzerinden de ilgi alanlarına göre eşleşip, yeni ticari bağlantılara kolay bir şekilde erişebiliyor.

Hastane Günleri ilk etkinlik!
Expomed Eurasia’nın Business Connect Program kapsamında ilk hibrit etkinliği olan Hastane Günleri, 26-27 Mayıs 2021’de platform üzerinden düzenlenecek. Bu  etkinlikte; hastane altyapısı ve malzemeleri, elektro medikal cihaz ve ekipmanlar, medikal sarf malzemeler ve reçete dışı satılan gıda takviyesi, vitamin gibi ürünler alanında ürün ve hizmet gamı bulunan katılımcı firmalar en doğru alıcı kitleleri ile platform üzerinden bir araya gelecek. Toplantı ayarlamaları ve bağlantı sağlama için geçen planlama döneminden sonra 26-27 Mayıs süresince firmalar ve alıcılar yoğun görüşmeler gerçekleşecek.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: connect.expomedistanbul.com ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN