Konya

MENÜ
  • Filtrele
  • Filtreleri Kaldır

Konya Tarım Fuarı 20. kez açıldı

Konya Ticaret Odası-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen 20. Konya Tarım Fuarı başladı. Yoğun ilgiyle açılan fuara, 200 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. 5-9 Mart 2024 tarihleri arasında açık kalacak fuara, 400’den fazla yerli ve yabancı firma katılıyor.  
7 salon ve açık alanda kapılarını açan fuarda; tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, traktör ve tarım makineleri yan sanayi, çiftliklere yönelik diğer ekipman ve hizmetlerle sektörü ilgilendiren binlerce ürün sergileniyor.

Türk tarım sektörünün gururu olan Konya Tarım Fuarı’na günler kaldı

24.05.2021Tarım sektörünün heyecanla beklediği, Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Konya Tarım Fuarı, iki yıl aradan sonra 7-11 Haziran tarihleri arasında Konya Ticaret Odası - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. TÜYAP Konya Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Türk tarım sektörünün gururu olan Konya Tarım Fuarı, sadece ülkemizin değil Avrasya coğrafyasının da sektöründeki en önemli buluşmasıdır. Bu yıl 18’incisini düzenleyeceğimiz fuarımızı, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirmek için her türlü tedbirimizi aldık” dedi.

Konya Tarım Fuarı 282.613 Ziyaretçiye Ev Sahipliği Yaptı

15.04.2015

T.C. Başbakanı Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU Beyefendi, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın M. Mehdi EKER, Konya Valisi Sayın Muammer EROL, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir AKYÜREK, Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selçuk ÖZTÜRK ve çok sayıda davetlinin katıldığı bir törenle 24 Mart 2015 Salı günü Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde açılan ve konusunda Avrasya coğrafyasının en büyük Fuarı olan, KONYA TARIM 2015 13. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, 28 Mart Cumartesi akşamı sona erdi.

  • TÜYAP KONYA LOGO
  • TÜYAP KONYA FUARI
  • TÜYAP KONYA FUARI
  • TÜYAP KONYA FUARI