En İyi Evden Çalışma UygulamalarıToplantı Uygulamaları

Zoom: 40 dakikaya kadar olan toplantılarınızı ücretsiz olarak 100’e kadar katılımcıyla gerçekleştirmenize imkan tanıyan dönemin en popüler uygulamasını hem masaüstünüzden hem de akıllı telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Video toplantı düzenlemenizi sağlayan çok sayıda uygulama mevcut. Skype, Microsoft Teams, Google Hangouts, Adobe Connect, Whatsapp, Google Meet, GoToMeeting, Cisco WebEx, Blue Jeans, BigBlueButton, Whereby öne çıkanlar.

 


 

Sözleşme ve İmza Uygulamaları

SignEasy uygulamasıyla fiziki olarak ofiste bulunmasanız da evraklarınızı imzalamak mümkün. 3 yıl üst üste En İyi İş Uygulamaları kategorisinde kendine yer bulan bu ücretsiz uygulamayla hem belgelerinizi mobilden imzalayabilecek hem de ortak imzalar için diğer paydaşlarınıza dosyayı gönderebileceksiniz.  

CamScanner basılı materyallerinizi telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla tarayarak istediğiniz formatta iş ortaklarınıza göndermenin kolay yollarından biri.

 


 Döküman Paylaşımı ve Depolama Uygulamaları

Hightail ücretsiz olarak 100 megabayta kadar dosya paylaşımı için kullanıcılara olanak sağlıyor. En önemli artısı mobil olarak da erişime açık olması.
WeTransfer ve Smach yüksek boyutlu dosya aktarımı için diğer öne çıkan uygulamalar
Google Drive ve Dropbox uygulamalarını dosyalarınızı depolamak ve tüm cihazlarınızdan görüntülemek için kullanabilirsiniz.

 


 

İş Takip ve Ekip İçi İletişim Uygulamaları

Workplace by Facebook ekip içi iletişim ve dosya depolama imkanı sağlayarak uzaktan çalışmayı verimli hale getiren uygulamalardan.

Trello ekip üyelerinize görev ataması yapmanızı ve işlerinizin gidişatını takip etmenizi sağlayan başarılı bir uygulama.

Slack dosya paylaşımı ve ekip içi yazışmalar için kullanılabilecek bir diğer uygulama.

Super Productuvity ve Wunderlist uygulamalarını da gününüzü ve yapacaklarınızı planlamak için kullanabilirsiniz.