Görsel Hizmetler

Tüyap’ta Fotoğraf ve Video Prodüksiyon Hizmetleri 

 

Firmanızı, markanızı ya da ürünlerinizi en iyi şekilde anlatmanızı sağlayacak görsel hizmetleri sağlıyoruz. Görsel Hizmetler dosyamızda yer alan prodüksiyon seçeneklerini inceleyin. Hedeflerinizi bizimle paylaşın, size uygun çözümleri Tüyap güvencesi ile üretelim.
 

  
 
  

Etkili Bir Fuar Pazarlama Stratejisi Oluşturun 

Eğer fuar katılımınızı ziyaretçilere duyurmaya ve ziyaretçilerle olan etkileşiminizi artırmaya odaklanmak istiyorsanız, etkili bir fuar pazarlama stratejisi oluşturmak için güçlü bir içerik stratejisine ihtiyacınız vardır. Fotoğraf ve video gibi görsel içerikler sosyal medyada gerçek zamanlı içerik olarak kullanıldığında, diğer medya seçeneklerine göre çok daha etkili bir şekilde hedef kitlenizin ilgisini çekecektir. Ayrıca görsel içerikler fuardan sonra dahi web sitelerinde ve çeşitli online kanallarda arşivlenebilir veya paylaşılabilir. Böylece marka iletişiminizin kapsama alanını genişletebilirsiniz ve ilgili fuarın zamanından bağımsız olarak etkisini artırabilirsiniz. Hedef kitlenizde yer alan potansiyel müşterileri fuar sırasında ve sonrasında online mecralarda etkileşime geçmeye teşvik etmek için görsel içeriklerin gücünü asla hafife almayın.
 

İlgi Çekici İçerikler Oluşturun 

Pazarlama iletişiminde kullanacağınız;
markanızı, firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi
anlatan görsel içerikler oluşturun.

Ürün ve Hizmetleri Tanıtın 

Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en etkili
yolu olan prodüksiyon seçenekleri sayesinde
hedef kitlenizle daha fazla etkileşim yaratın.

Hikayenizi Kayıt Altına Alın

Fuar katılımınızı, röportajlarınızı, sergilediğiniz ürün ve
hizmetleri kayıt altına alarak özgün kurumsal içeriklerinizi
uzun vadede kullanılmak üzere arşivleyin.

Fuarda Dikkat Çekmek İçin Görsel İçerikler Kullanın 

Tüyap'ın sunduğu fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetleri sayesinde marka mesajınızı ve ürünlerinizi anlatan içerikleri potansiyel müşterilerinize erişmek için kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, içeriklerin gücünü kullanarak ziyaretçi etkileşimini artırabilirsiniz. Fuarınız başlamadan aşağıdaki önerilere göz atmanızı öneriyoruz:

  • Dijital görünürlüğünüzü artırmak için gerçek zamanlı içerikler oluşturun ve bu içerikleri online kanallarınızda yayınlayın.
  • Ürünlerinizin özelliklerini ve fonksiyonlarını video içeriklerinde anlatmak için fuarlar mükemmel bir fırsattır. Ziyaretçileri standınıza yönlendirmek için oluşturduğunuz içeriklerde merak uyandırmayı unutmayın.
  • Sosyal medya içeriklerinizde katılımcısı olduğunuz fuarın resmi hashtaglerini kullanarak doğru hedef kitleye ulaşın.
  • Fuar sonrasında video içeriklerinizi, video paylaşım platformlarında yayınlayarak uzun vadeli iletişim stratejinizi güçlendirin. Paylaştığınız içeriklerin zamandan bağımsız olarak yayında kaldığı süre boyunca izlenebileceğini unutmayın. Fuar alanından yapılan röportajlar ve müşteri geri bildirimleri gibi videolar, bu içerikler için harikulade örneklerdendir.
  • Fuar süresince mümkün olduğunca görsel içerik oluşturun ve bunları arşivleyerek uzun vadeli kullanıma olanak sağlayacak arşivinizi oluşturun.
 

Işıklar, Kamera, Motor! 

 

Harekete geçmek için daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Hemen şimdi fuar proje ekibiniz ile iletişime geçin ya da MyTüyap Katılımcı Portalı hesabınıza giriş yaparak ayrıntılı bilgi edinin. Fuar deneyiminizi zenginleştirecek Tüyap’ın sunduğu diğer ek ürünler ve hizmetler ile ilgili daha fazlasını keşfetmek için buraya tıklayın 

 
*Görsel Hizmetler kataloğunda yer alan hizmetler yalnızca katılımcı firmalara sunulmaktadır. Katılımcı olmayan firmalar, görsel hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiyi fuarın proje ekibinden temin edebilirler. Görsel Hizmetler kataloğu Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - İstanbul için oluşturulmuş olsa da, hizmetlerin sağlanma durumu Tüyap Fuarcılık Grubu haricinde alanda etkinlik düzenleyen organizatör firmalarda değişkenlik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen fuar organizatörü firmanız ile iletişime geçiniz.