Reklam Çözümleri

Tüyap Reklam Çözümleri

 

Reklam dosyalarımızda yer alan dijital ve fiziksel reklam çözümlerini* inceleyin; pek çok alternatif ihtiyacınıza göre uyarlanabilir ve reklam paketleri halinde sunulabilir. Hedeflerinizi uzman satış temsilciniz ile paylaşın, size uygun çözümleri biz üretelim.

 
 
 

Fuar Pazarlama Stratejinizin Etkisini Artırın

Pazarlama öncelikleriniz arasında çok sayıda potansiyel müşteri oluşturmak ve marka bilinirliğinizi güçlendirmek varsa, fuar pazarlama stratejinizin etkisini artırmak için fuarda güçlü bir görünürlük oluşturmaya odaklanmak isteyebilirsiniz. Göz alıcı bir stant tasarımı ve promriosyon ürünle markanızın fuardaki varlığını tanıtmanıza fayda sağlayabilir. Reklam fırsatlarından da yararlanarak fuar alanındaki görünürlüğünüzü efektif bir şekilde artırın ve markanızın iletmek istediği mesajları alanının uzmanı olan hedef kitlenize iletin.
 

Görünürlüğünüzü Artırın

Dijital ve fiziksel reklam seçeneklerimiz
fuar öncesinde sırasında ve sonrasında,
ziyaretçilerin dikkatini üzerinize çekmenizi sağlar.

Ürün ve Hizmetleri Öne Çıkarın

Ürün ve hizmetlerinizi öne çıkaracak
reklam seçenekleriyle karar vermeden önce
alıcıların aklında yer edinin.

Standınıza Çekim Yaratın

İç ve dış alan reklam mecraları ile
ziyaretçileri standınıza yönlendirin,
firmanızı fuarın çekim merkezi yapın

Fuardan Maksimum Verim Almak İçin Tüyap Reklam Çözümlerini Değerlendirin

Tüyap Reklam Çözümleri işletmenizin faaliyetlerini, ürün ve hizmetlerini en etkin şekilde duyurmanızı ve bilinirliğini artırmanızı sağlar

  • Ziyaretçiler tarafından sıkça kullanılan alanlarda görünür olun.
  • Fuar öncesi etkileşim için dijital pazarlama reklam çözümlerini kullanın.
  • Daha fazla ziyaretçiye ulaşarak ziyaretçileri standınıza yönlendirin.
  • Fuar alanını etkili bir şekilde kullanarak marka bilinirliğinizi artırın.
   

Fuar başlamadan önce bu önerileri göz önünde bulundurun. Böylece fuar pazarlama stratejinizin etkisini artırabilirsiniz. Reklamların, ürünlerinizi müşteriler için akılda tutarak kararsız kaldıklarında satın almaya teşvik etmenin yanı sıra fuar sırasındaki ve sonrasındaki satış performansını desteklemede önemli bir rol oynadığını unutmayın.

 

Ayrıntılı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen şimdi fuar proje ekibinizle iletişime geçerek ya da MyTüyap Katılımcı Portalı hesabınıza giriş yaparak reklam çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 

 
KATILIMCI PORTAL GİRİŞ
 
*Reklam Çözümleri kataloğunda yer alan reklam ürünleri yalnızca fuar katılımcılarının kullanımına ayrılmıştır. Katılımcı olmayan firmalara, sponsorluk fırsatları hakkında ilgili fuar ekibi ile irtibata geçmeleri önerilir. Dijital ve fiziksel reklam çözümleri Tüyap fuar merkezleri için oluşturulmuş olsa da, reklam ürünlerinin kullanım durumu Tüyap Fuarcılık Grubu haricinde alanda etkinlik düzenleyen organizatör firmalarda değişkenlik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen fuar organizatörü firmanız ile iletişime geçiniz.