Toplantı Salonları

Tüyap'ta Toplantı Odaları ve Konferans Salonları   

 

Beş farklı şehirdeki fuar merkezinde yer alan toplantı odaları ve konferans salonları ile özel etkinlikleriniz ve toplantılarınız için size uygun çözümlerle profesyonel bir iş ortamı sunuyoruz. Bir toplantı veya konferans salonu kiralamadan önce Tüyap'ın toplantı alanı kiralama seçeneklerini inceleyin.
 


 
 

 

Toplantı Odası ve Konferans Salonu Kiralama   

Ekip çalışması, kurumsal seminer veya müşteri sunumu organize ediyorsanız, Tüyap'ın toplantı odası kiralama hizmetleri ile etkinliklerinizde kalıcı bir izlenim bırakın. Esnek rezervasyon seçeneklerimiz ve uygun fiyatlarımız organizasyonunuz için en iyi değeri almanızı sağlar.

Tüyap, beş şehirde profesyonel ihtiyaçlarınız için aradığınız olanaklara sahiptir. Toplantı ihtiyaçlarınızı belirlemek ve İstanbul, Adana, Bursa, Konya ya da Samsun’da bir toplantı odası rezervasyonu yapmak için bize ulaşın. Ekibiniz ya da müşterileriniz için unutulmaz deneyimler yaratın.

Fuar Katılımcısı Bir Firma mısınız?   

Özel görüşmelerinizde profesyonel bir etki bırakmak için toplantı odalarını rezerve edin ve misafirlerinizin fuar deneyimini zenginleştirin. Hemen şimdi fuar proje ekibinizle iletişime geçerek ya da MyTüyap Katılımcı Portalı hesabınıza giriş yaparak toplantı odası ve konferans salonu kiralama hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 

 

Tüyap'ın Ürünleri ve Hizmetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin 

Tüyap’ın sunduğu, fuar deneyiminizi artırmanızı sağlayacak ek ürünler ve hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.