Samsun

MENÜ
  • Filtrele
  • Filtreleri Kaldır

Ziyaretçilere Kapılarını Açan Samsun İnşaat Fuarı İlk Günden Büyük İlgi Gördü

02.05.2024Karadeniz’in tek inşaat fuarı olan Samsun İnşaat Fuarı, 2 Mayıs’ta Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Daha ilk günden büyük ilgi gören Fuar, sektörün önemli buluşma noktası olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi 2022 yılı fuarlarına hazırlanıyor

21.01.2022Karadeniz Bölgesi’nin gelişen uluslararası ticaret potansiyelinin merkezinde en büyük ve en önemli fuar alanı olma özelliğine sahip Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi,  iki ayrı sergileme salonu, fuaye ve açık alan ile toplantı salonlarından oluşan toplam 52.000 m2 alanı ile 2022 fuarlarına hazırlanıyor. 

Anadolu’nun eşsiz lezzetlerinin sektörle buluşacağı Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı açıldı

23.11.2021Ülkemizin kırktan fazla ilinden 82 firmanın katılımıyla gerçekleşen Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen; Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) ve Karadeniz Aşçılar ve Turizm Birliği (KATBİR) destek ve iş birlikleri ile gerçekleştirilen Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı 23-28 Kasım 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Samsun Tarım Fuarı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle sona erdi

20.09.2021Tarım ve hayvancılık sektörlerinin Karadeniz Bölgesi’ndeki en kapsamlı buluşması Samsun Tarım Fuarı, 15-19 Eylül 2021 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 5 gün süren fuarda 72 firmayla 57,058 sektör profesyoneli aynı çatı altında bir araya geldi.

Tarım ve Hayvancılık Sektörlerinin Samsun Buluşması

14.09.2021Samsun Tarım Fuarı, 15-19 Eylül 2021 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Karadeniz Bölgesi’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına olumlu katkılar sağlayan ticari fuarlara ev sahipliği yapan Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde, bu sene altıncı kez düzenlenecek olan fuar, tarım ve hayvancılık sektörünün modernizasyonu için ihtiyaç duyulan tarımsal mekanizasyon, hayvansal üretim, su ve sulama teknolojilerindeki yeniliklerin, makine ve malzemelerin topluca tanıtıldığı bir platform olacaktır. ” dedi.

Tüyap Samsun Gıda Fuarı 31.140 Kişi Tarafından Ziyaret Edildi.

"KARADENİZ’İN GIDA İHTİSAS FUARI, BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATTI"
 
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, KOSGEB, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Samsun Esnaf ve Sanaatkarlar Odaları Birliği, Türkiye Gıda İşverenleri Sendikası (TÜGİS), Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED), Karadeniz Perakendeciler Birliği (KARADENİZ PERDER), Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği (KATİD), Karadeniz Aşçılar ve Turizm Birliği (KATBİR)’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN GIDA 2017, 2.Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı, 23 - 26 Kasım 2017 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’ nde sektörü bir araya getirdi. 

TÜYAP Samsun 3. Tarım Fuarı Ziyaretçi Rekoru Kırdı

TÜYAP Samsun 3. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, tarım sektörünün devlerini ağırladı. 5 gün süren fuarı yurt içinden 48.300 kişi, yurt dışından ise 211 kişi ziyaret etti. Büyük ilgi gören Fuar, geçen yıla göre ziyaretçi sayısını yüzde 15 artırarak kendi rekorunu kırdı.

TÜYAP SAMSUN 3.İNŞAAT FUARI ZİYARETÇİ REKORU KIRDI

“Ülke Genelinden 33.278 Profesyonel Ziyaretçi”
 
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, TMMOB Makine Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Samsun Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT FUARI 2017 3.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ ve Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu HONGYANG katılımlarıyla 23 - 26 Mart 2017 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

SAMSUN MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI’ NA ZİYARETÇİ AKINI

GÖZ KAMAŞTIRAN TASARIMLAR SAMSUN’DA 37.986 ZİYARETÇİYLE BULUŞTU
 
“Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan “SAMSUN MOBİLYA DEKORASYON 2017” 2.Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 7- 12 Mart 2017 tarihlerinde, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Samsun EV’leniyoruz 2017 Stant Açan Firmaları ve Ziyaretçileri Memnun Etti

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 9-12 Şubat 2017 tarihlerinde
Samsun’ da düzenlenen EV’leniyoruz Fuarı, bölge genelinden on binlerce ziyaretçiyi ağırladı. 
 

Bölgenin En Büyük Buluşması!

15.09.2015

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Mimarlar Odası, Makine Mühendisleri Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası işbirliği ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT 2015 Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı 02-05 Nisan 2015 tarihleri arasında TÜYAP SAMSUN FUAR ve KONGRE MERKEZİ’ inde gerçekleştirilecektir.

Tarım Sektörü Samsun’da Bir Araya Geliyor!

15.09.2015

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği işbirliği, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı başta olmak üzere Samsun Valiliği...

  • TÜYAP SAMSUN LOGO
  • TÜYAP SAMSUN FUARI
  • TÜYAP SAMSUN FUARI
  • TÜYAP SAMSUN FUARI